Haluk Levent Samsunlu aile için yardım bekliyor

Haluk Levent Samsunlu aile için yardım bekliyor
31.10.2019
351
A+
A-

Şarkıcı Haluk Levent , Samsun’da yangın sonrasında evi tahrip olan aile için sosyal medya üzerinden yardım çağrısında bulundu.

Haluk Levent yaptığı şarkıcılığının yanında alçakgönüllüğüyle de sevilen bir sanatçı olma yerini koruyor. Yaptığı yardımlar ve sosyal medya üzerinden paylaştığı gönderiler ile halk tarafından takdir toplayan sanatçı bu kez de Samsun’da yaşayan bir aile için destek bekliyor. Haluk Levent, twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Samsun’un Atakum ilçesinde yaşayan 4 çocuklu aile için hayırseverlere yardım çağrısında bulundu.

Atakum ilçesinde yaşadıkları yangın sonucunda evleri kullanılmaz hale gelen Cort ailesi için twitter hesabı üzerinden paylaşım yapan Levent, “Aileye ev bulalım, eşya bulalım” diyerek yardım çağrısında bulundu.

goruntu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber