Erhan Usta: Vaatlerimizi yerine getirmezsek bize hesap sorun

Erhan Usta: Vaatlerimizi yerine getirmezsek bize hesap sorun
07.05.2023
11
A+
A-

Samsun Milletvekili, İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Adayı Erhan Usta, 14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan seçimler için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Amaçlarının Samsun’a ve ülkeye hizmet etmek olduğunu söyleyen Erhan Usta, söyle konuştu:

YATIRIMLARLA HALKIMIZIN REFAH SEVİYESİNİ YÜKSELTECEĞİZ

“Bizim amacımız saha çalışmalarımızda siyasi rakiplerimizi karalamak değil, Samsun halkına yapacağımız projeleri anlatmak. Çamur at izi kalsın politikası yerine, hizmet politikasını tercih ediyoruz. Bizi terörle el ele olmakla suçlayanlar, seçim bittikten sonra bu konuşmaları asla yapmayacak. Bizim tek derdimiz Karadeniz’in en güzel şehri olan Samsun’a hizmet etmek, şehrimize yapacağımız yatırımlarla halkımızın refah seviyesini yükseltmek ve Samsun’u her anlamda hak ettiği noktalara getirmek.”

YAPMAZSAK BİZE HESAP SORUN

“Yaptığımız ziyaretlerde dağıttığımız broşürlerimizde iktidara gelmemiz halinde şehrimize kazandıracağımız yatırımların bir bölümü yer alıyor. Onlar bizim vaatlerimizdir. Eğer seçilir ve bu vaatleri yerine getirmez isek bize hesap sorabileceğiniz bir taahhütnamedir. Biz kendimize bu konuda güveniyoruz. Eğer halkımız teveccüh gösterip bizi iktidara getirirse şehrimizin çehresinin değişeceğine söz veriyoruz. Halkımızın güvenini boşa çıkarmamak için gece gündüz çalışacağız.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.