Erhan Usta: Bu Yol Kutlu Bir Yol

Erhan Usta: Bu Yol Kutlu Bir Yol
11.05.2023
2
A+
A-

İYİ’ler olarak bir yola çıktıklarını söyleyen Erhan Usta, “Bu yol Türkiye’de demokrasinin standartlarını yükseltme yolu. Bu yol kutlu bir yol” dedi.

 

BU YOL GENÇLERE UMUT OLMA YOLU OLACAK

Samsun Milletvekili, İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Adayı Erhan Usta, İYİ’ler olarak bir yola çıktıklarını söyledi. Bu yolun kutlu bir yol olduğunu ifade eden Erhan usta, “Bu yol Türkiye’de demokrasinin standartlarını yükseltme yolu. Bu yol Türkiye’de hukukun üstünlüğünü hakim kılma yolu. Bu yol Türk milletinin refahını arttırma yolu. Bu yol bunalıyorum, nefes alamıyorum diyen gençlere umut olma yolu” dedi.

 

15 MAYIS SABAHI ÜLKEMİZE GÜNEŞ DOĞACAK 

Gece gündüz demeden seçim çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Erhan Usta, “Bizler yalan üretmiyoruz, proje üretiyoruz. Karşımızdakilere iftira atmak ya da onları karalamak yerine, halkımıza planlarımızı, projelerimizi, şehrimize ve ülkemize katacağımız değerleri anlatıyoruz. İnşallah 15 Mayıs sabahı ülkemiz güneşli bir güne uyanacak ve bizlerde vakit kaybetmeden vaatlerimizi yerine getirmek ve Türkiye’yi hak ettiği yere taşımak için kolları sıvayacağız” diye konuştu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.