Çarşamba’da vatandaşın zorlu yaşam mücadelesi yardım bekliyor!

Çarşamba’da vatandaşın zorlu yaşam mücadelesi yardım bekliyor!
20.12.2020
80
A+
A-

Çarşamba ilçesinde 2 senedir işsiz olduğunu dile getiren Recep Saltuk isimli vatandaş evinin harap şekilde olduğunu söyleyerek devlet büyüklerinin kendisine yardımcı olması istediğini söyledi.

İlçenin Beylerce Mahallesi’nde yaşayan ve iki senedir işsiz olduğunu dile getiren Recep Saltuk isimli vatandaş, “Ben iki senedir işsizim ve aile yakınlarımın desteği ile ayakta kalmaya çalışıyorum, ancak yakınlarım bana ne kadar destek olacak? Ben bir iş yapıp kendi evime kendi ekmeğimi götürmek istiyorum. Ben bu evde tek başıma yaşıyorum ve evim harabe durumda. Bir yağmur yağdığı zaman evimin çatısında her yer akıyor. Ben işsiz olduğum için ne evime tadilat yaptırabiliyorum ne de evime yemeye ekmek alabiliyorum. Ben devlet büyüklerimizin benim bu durumumu görüp bana yardımcı olmalarını istiyorum” dedi.

ov4

ov61

ov71

ov51

(habercarsamba)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber