Canlı yayında şok eden video!

Canlı yayında şok eden video!
03.10.2021
75
A+
A-

Samsun’da internet üzerinden tanışarak evlendiği eşinin cinsel içerikli görüntülerini internette gören ve o anlara ilişkin videoyu FOX TV’de bir programda canlı yayında izleten C.B., “Eşimi geri kabul ediyorum” dedi.

Samsun’da yaşayan C.B. isimli genç, internet üzerinden tanışarak kısa süre içerisinde evlendiği G.B.’nin hareketlerinden şüphelenmeye başladı. Sosyal medya hesapları üzerinden cinsel içerikli videoları izlemeye başlayan C.B., bir videoda eşini gördü. Vücudundaki ameliyat izlerinden eşini tanıyan C.B., bunun üzerine çocukları için DNA testi yapılmasını istedi. YAPMIŞ BİR CAHİLLİK C.B.’nin annesi, kaçarak evlenen çocuklarıyla ilgili yaşananları anlattı.

Evlilik öncesi G.B. ile C.B.’nin birliktelik yaşadığını öğrendiğini anlatan anne, gelinin kendi elleriyle yıkadığını söyledi. Geçmişte yaşananların üzerine sünger çeken anne ise genç çiftin mutlu olması için elinden geleni yaptı. Anne Z.B., “Cahil ya. Banyo yaptırdım. Bak yavrum dedim, sen bir şeyler bilmiyordun dedim. Kızım dedim naptınız. Yapmış bir cahillik, yuvalarını dağıtmasınlar. Daha küçük bunlar cahiller” ifadelerini kullandı.

EŞİMİ GERİ KABUL EDERİM
C.B. ise, “Birinciye olmuş, ikinciye gider bir daha kabul ederim. Niye? Sonuçta ortada çocuğum var. Bir defa çıktı, ikinciye bir daha kabul ediyorum bak” dedi. FOX TV’de ekrana gelen Fulya İle Umudun Olsun programında yaşananlar hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şaşkına uğrattı.

Samsun’da yaşayan C.B., canlı yayında karısının cinsel içerikli videosunu izletti.

(Haberler)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber