Canik Belediyesi çalışanları ve aileleri düzenlenen iftar yemeğinde buluştu

08.06.2016
111
A+
A-

Canik Belediyesi çalışanları ve aileleri düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. İftarını belediye çalışanları ile birlikte açan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Biz büyük bir aileyiz” dedi.

Canik Belediyesi tarafından Canik Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğine Başkan Osman Genç’in yanısıra Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve belediye bünyesinde görev yapan çalışanlar ile aileleri katıldı. İftar yemeği öncesinde masaları tek tek dolaşan ve belediye çalışanları ile ailelerine hayırlı iftarlar dileyen Başkan Genç, büyük bir aile olduklarını belirterek, bu birlikteliğin başarıyı getirdiğini söyledi.

GÜÇLÜ BİR BELEDİYEYİZ
Başkan Osman Genç, yaptığı konuşmada, “Canik Belediyesi olarak güçlü bir belediyeyiz. Hayata geçirdiğimiz projelerle Türkiye’nin gözbebeği ilçesiyiz. Bizim amacımız bu milletin hayat kalitesini ve yaşam standardını yükseltmek. Bu işi yaparken de tek başına yapamazsınız, bu iş ekip işidir. Bu ekibin ana oyuncuları da çalışanlarımızdır. Çalışanlarımız ve aileleriyle birlikte iftar açması bizleri mutlu etmiştir” dedi.

CANİK, MODEL BİR ŞEHİR
Canik’in artık bir çok alanda marka olduğuna işaret eden Genç, “Canik, eğitim, kültür, sanat, spor merkezleri ve modern şehirciliği ile model bir kent. En büyük kentsel dönüşümü yapan, en fazla eğitim yatırımı yapan belediyeyiz. Canik Belediyesi olarak bu başarının mimarları arasında çalışanlarımız gelmektedir. Biz vatandaşımızın hizmetkarıyız dedik. Ramazan ayı berekettir, yakınlaşmaktır, birlikte olmaktır. Bugünkü birliktelik ve dayanışma bizleri daha ileriye taşıyacaktır” diye konuştu.

GENÇ, TERÖRÜ KINADI
Canik olarak iyi bir ekip olduklarına vurgu yapan Başkan Osman Genç, “Başarı, bizim başarımız. Asıl olan millettir, millete hizmettir. Bu anlayışla Canik Belediyesi ailesi olarak hep birlikte milletimize ve şehrimize hizmet ediyoruz” şeklinde konuştu.
Terör olaylarını da kınayan Başkan Genç, İstanbul’da meydana gelen bombalı terör eylemini ve Mardin Midyat’ta Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan terör saldırısını kınadı. Başkan Genç, şunları söyledi: “Teröristler ve işbirlikçileri emellerine ulaşamayacaktır. Devletimiz, askerlerimizi, polislerimizi ve sivil halkımızı hedef alan teröristleri kınıyorum.” 17ce6f80-74ab-41ea-bc61-23c210997ea9CANİK BLD HABER (3)8620db6c-d23b-4f11-88bc-52d732ca4e4f1f6fed81-2389-439c-8eb9-e1ae42581c644dcb6ef5-0cca-4d60-a362-4eb0e6b54e44

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber