Camadan: Emniyet mensuplarını ziyaret etti

Camadan: Emniyet mensuplarını ziyaret etti
11.06.2018
163
A+
A-

Emniyet mensuplarının özlük haklarının ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi için MHP olarak çalıştıklarını ifade eden Murat Camadan, “Mecliste daha güçlü bir MHP grubu oluşturabilirsek bu sorunların çözümü konusunda elimiz de güçlenir” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) 27. Dönem Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, seçim çalışmaları kapsamında emniyet mensuplarımızı ziyaret etti. Kendilerine görevlerinde başarı dileyen ve sorunlarını dinleyen Murat Camadan, özellikle emniyet mensuplarımızın özlük haklarının ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi için MHP olarak çalıştıklarını söyledi. Emniyet teşkilatımızın bu sorunlarının seçim beyannamelerinde de yer aldığını vurgulayan Camadan, şöyle konuştu:

“Emniyet çalışanlarının özlük haklarının ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi, üniversite mezunu polislerimizin ek göstergesinin 3600’e yükseltilmesi ve haftada 40 saat üzerindeki çalışmaları için fazla mesai ödenmesi konusu seçim beyannamemizde bulunuyor.

Mecliste daha güçlü bir MHP grubu oluşturabilirsek bu sorunların çözümü konusunda elimiz de güçlenir. Bu nedenle 24 Haziran seçimlerinde tüm emniyet teşkilatımızın desteğini bekliyoruz.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber