Çalışma Bakanlığı’na büro memuru alınacak

Çalışma Bakanlığı’na büro memuru alınacak
16.02.2020
116
A+
A-

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı açıkladı

SON GÜN YARIN

Çalışma Bakanlığı’nın personel alımı başvuruları 17 Şubat’a kadar devam edecek. İlana başvurular online olup adaylar T. C. Kimlik Numaraları ile kayıt yapacak ve başvurularını gerçekleştirecek.

GENEL ŞARTLAR

Adaylarda şaranacak şartlar: – Bilgisayar Sertifikasına sahip olmak,veya mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli dersi alan bu hususu resmi belgelemek (iyi derecede Word, Excel, ofis programları, Powerpoint vb. kullanabilmek) – 4 Yıllık eğitim veren Yükseköğretim Kurumlarına bağlı; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Fen Edebiyat-İnsani Bilimler Fakültesi, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olanlar – En az B sınıfı sürücü belgesine sahip aktif sürücü olmak – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

ÖZEL ŞARTLAR

1- Büro Görevlisi için 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarına bağlı; İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Fen-Edebiyat-İnsani Bilimler Fakültesi, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olanlar, 2- Sosyal iletişim ve Halkla İlişkiler becerisine sahip olmak. 3- Bilgisayar Sertifikasına sahip olmak,veya mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli dersi alan bu hususu resmi belgelemek (iyi derecede Word, Excel, ofis programları, Powerpoint vb. kullanabilmek) 4- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak 5- İŞ-KUR’a kayıt yaptırmış olmak. 6- İkamet şartı (Fethiye İlçesinde ilan tarihi olan 03/02/2020 tarihinden önce en az 6 ay ikamet etmek ) 7- Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak, tutuma sahip olmak ve Vatandaşların başvurularında ve taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak, 8-Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. 9- Vakıflarda ilk defa istihdam edilecek Büro Görevlisi 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının her bir unvanın iş tanımında belirtilen bölümlerinden mezun olmak ve ÖSYM tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında 2018/2019 KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak Detaylı Bilgi için İnternet adresi: http://www.fethiye.gov.tr ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Kamuilanları.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.