Büyük Anadolu’dan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir’e hayırlı olsun ziyareti

Büyük Anadolu’dan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir’e hayırlı olsun ziyareti
25.04.2019
56
A+
A-

Büyük Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Yönten ve beraberindeki heyet Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i ziyaret etti.

Büyük Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Yönten, Büyük Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nilgün Yönten, Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Yasemin Turan, Büyük Anadolu Hastaneleri Teknik Proje ve Tasarım Danışmanı Mimar İsmail Sevindik, Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen, Büyük Anadolu Hastaneleri Anlaşmalı Kurumsal Saha Sorumlusu Gökhan Demir, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Sohbet ortamında geçen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Yönten, hastanenin yapmış olduğu çalışmalar ve yatırımlar hakkında bilgiler verdi.

Ziyaret için teşekkür eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise Büyük Anadolu Hastaneleri’nin köklü bir kurum oldugunu Samsun’a sağladığı önemli katkıları, sağlık çalışmalarını ve yatırımlarını yakından takip ettiğini, başarılarının devamını dileyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.