Bilgin: Memleketimize karşı sorumluluğumuz var

Bilgin: Memleketimize karşı sorumluluğumuz var
03.06.2018
161
A+
A-

KADEM üyeleriyle buluşan AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, “Gençlerimiz, kadınlarımız, engellilerimiz için istihdam, bilişim gibi alanlarda şehrimizi daha da ileriye taşıyacak projelerim var. Tecrübelerimi Samsun ve ülkemiz için harcamak arzusundayım” dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Samsun Şubesinin üyeleri ve gençlerle biraraya geldi. Zübeyde Hanım Konağı’nda, Canik Belediye Başkanı Osman Genç’in eşi Nimet Genç’in yanısıra KADEM Şube Başkanı Meral Kıvırcı ile AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Korucu’nun da katıldığı sohbet programında kadın ve gençlerle iftar sonrası çay içen Bilgin, bir iş kadını olarak tecrübelerini Samsun’un yararına kullanmak istediğini söyledi.

MEMLEKETİMİZE KARŞI SORUMLULUĞUMUZ VAR

Siyasette yeni olmadığını belirten Bilgin, “Bugüne kadar elde ettiğim gerek siyasi, gerek iş kadını olarak deneyimlerim ve gerekse sivil toplum kuruluşlarındaki çalışmalarımla elde ettiğim bilgi, deneyim ve tecrübelerimi şehrimizin yararına kullanmak için bu yola çıktım. Allah bize milletvekilliğini nasip eder ise, AK Parti’nin var olan hizmet bayrağının şehrimizde daha ileriye gitmesine katkı vermek istiyorum. Vatandaş olarak hepimizin memleketimize karşı sorumlulukları var. Ben de şehrime ve ülkeme olan borcumu ödemek için, gayretimi ve tecrübelerimi Samsun ve ülkemiz için harcamak arzusundayım” dedi.

NENE HATUN’UN EMANETİNİ YUKARI TAŞIYACAĞIZ

Samsun’un bir çocuğu olarak şehrin sorunlarını, kaynaklarını, avantajlarını, dezavantajlarını iyi bildiğini ifade eden Bilgin, “Bu noktada gençlerimiz, kadınlarımız, engellilerimiz, köylerimiz, ilçelerimiz için, istihdam, bilişim gibi alanlarda şehrimizi daha da ileriye taşıyacak projelerim var. Bir kadın olarak Nene Hatun’un, Nezahat Onbaşı’nın, Şerife Bacı’nın bize bıraktığı bu emaneti geleceğe taşımak boynumuzun borcudur. Bu konuda bir kadın olarak, seçildiğim takdirde kadınlarımızın meclisteki sesi olacağım ve kadınlarımız için birlikte özel çalışmalar gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber