Başkan Topaloğlu esnafı ve çay ocaklarını ziyaret etti

Başkan Topaloğlu esnafı ve çay ocaklarını ziyaret etti
09.05.2018
160
A+
A-

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu her fırsatta esnaf ve çay ocakları ziyaretlerine devam ediyor.

19 Mayıs Belediyesi olarak her zaman halk ile iç içe olduklarını ifade eden, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ”Vatandaşlarımızı mahallerinde, esnaflarımızı iş yerlerinde ziyaret ediyoruz. Tüm muhtarlarımız, kurumlar ve sivil toplum örgütleriyle de aynı şekilde karşılıklı ziyaretlerle, gerekirse 24 saat hiç kapatmadığım telefonumla ihtiyaç duyduklarında ve dilediklerinde iletişim halindeyiz. Ayrıca makam odası kapımız günün her saatinde tüm vatandaşlarımıza açıktır. Randevu almadan istedikleri zaman bizimle görüşebiliyorlar “dedi.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ziyaretlerinde,19 Mayıs Belediyesinin yaptığı çalışmalar ve projeler ilgili esnaf ve vatandaşa bilgiler verdi.19 Mayıs İlçesini daha modern ve yaşanır hale getirebilmek için çalışmalarına hızla devam ettiklerini söyledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber