Site Rengi

Başkan Topaloğlu Beyaz Kar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti

Başkan Topaloğlu Beyaz Kar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti
12.12.2018
37
A+
A-

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs İlçesi Beyaz Kar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezini ziyaret etti.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, ”Ülkemiz ve dünyamız tüm engelleri yıkarak başarılara imza atmış sanatçıların, sporcuların örnekleri ile dolu. Tüm bu örnekler diğer engelli bireyleri cesaretlendirmeli ve hayata bakış açılarını değiştirmelidir. Unutmayalım ki hepimiz birer engelli adayıyız. ”Dedi.

Başkan Topaloğlu,” Yapmamız gereken dünyayı engelli kardeşlerimiz için daha kolay yaşanabilir bir hale getirmek, günlük hayatta karşılaştıkları zorlukları en aza indirgemek onların hayata sıkı sıkı tutunmalarını, içlerinde yatan yaşama sevinci, yetenek ve becerilerini ortaya çıkarmalarını sağlamaktır. Ancak bu sayede tüm bireylerin temel hakkı olan yaşama hakkına saygı göstermiş, bu hakları sonuna kadar kullanmaları için uygun ortamı sağlamış oluruz. “Dedi

Ziyarete 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner,19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu,19 Mayıs Ak Parti ilçe Başkanı Fatih Seven, ilçe insan hakları kurulu üyeleri katıldı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.