Başkan Öztekin’e üstün hizmet beratı

Başkan Öztekin’e üstün hizmet beratı
22.03.2022
31
A+
A-

Samsun Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Onur Öztekin ve yönetim kurulu üyeleri, TÜGİK İş Zirvesi 2022’ye katıldı. Zirvede TÜGİK Başkanı Erkan Güral, TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi ve SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin’e ‘Üstün Hizmet Beratı’ verdi.

Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu’nca düzenlenen ‘TÜGİK İş Zirvesi 2022’ Antalya’da, Hazine ve Maliye Bakanı Dr. Nureddin Nebati’nin katılımıyla gerçekleşti. Televizyon programcısı Ahu Orakçıoğlu’nun moderatörlüğündegerçekleşen zirvede, Prof Dr. Emre Alkin, Göktekin Enerji Kurucusu Abdullah Göktekin ve Black Studio Genel Müdürü Ata Güneş, fikir ve tecrübelerini genç iş insanlarına aktardılar.

‘TÜGİK İş Zirvesi 2022’yi değerlendiren TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi ve SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, ”Bir iş zirvesini daha geride bıraktık. Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Dr. Nureddin Nebati’nin hitaplarıyla başlayan zirve, çok verimli geçti. Zirveye katılan konuşmacıların fikirlerinden istifade ettik. Ülkemizin genel durumu hakkında istişarelerde bulunduk. Samsun’umuzu en iyi şekilde temsil etmeye ve anlatmaya gayret ettik. Zirvede TÜGİK Başkanımız Erkan Güral’ın şahsıma verdiği ‘Üstün Hizmet Beratı’nı derneğim ve şehrim adına almaktan gurur duydum Başkanımız Sayın Erkan Güral’a bu büyük ve güzel organizasyon için tekrar teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.