Başkan Mustafa Demir özür dilemelidir

Başkan Mustafa Demir özür dilemelidir
10.09.2021
155
A+
A-

Samsun Büyükşehir Belediyesindeki rüşvet olayı hakkında konuşmayan Başkan Demir, yerel basına mikropla itam etti.

Geçtiğimiz günlerde Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Yerel basında bir kısım insanlar, bunlar Samsun’un duygu dünyası, akıl dünyası olarak en alt kademede bu şehre zarar veren mikrop hükmündeki insanlar” diyerek Samsun basınına hakaret etti.

Sürekli eleştirilere maruz kalan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında, CHP Grup Başkanvekili Atilla Tekcan’ın, 30 Ağustos’ta yapılan ‘Dondurma Şenliği’nin bayramın ruhuna uygun düşmediğini ve hiç olmazsa dondurmaların ücretsiz dağıtılması gerektiğini söyledi.

Bunun üzerine Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in, ‘Yerel basında bir kısım insanlar, bunlar Samsun’un duygu dünyası, akıl dünyası olarak en alt kademede bu şehre zarar veren mikrop hükmündeki insanlar. Bunların söylemlerini meclise taşımanızı uygun bulmuyorum” diyerek Samsun Basınını eleştirdi.

Kendisine Haberhas.com olarak Başkan Demir’in kendisini eleştiren gazetecilere ‘mikrop’ diyecek kadar ağır ifadelerde bulunması kabul edilebilir bir durum değildir. Bu nedenle Başkan Mustafa Demir’i söylemiş olduğu sözleri nedeniyle, basın mensuplarından özür dilemeye davet ediyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.