Başkan Doğan, Muhtarlarla Buluştu

Başkan Doğan, Muhtarlarla Buluştu
26.10.2022
21
A+
A-

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Ardından Muhtarlık Hizmet Binalarının açılışını gerçekleştiren Başkan Doğan, “Yerel yönetimlerimizin yapı taşı muhtarlarımız ile birlikte, Çarşamba’mız için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Muhtarlar günü geride kalmışken, Çarşamba Belediyesi düzenlediği program ile muhtarlarla buluştu. Düzenlenen programa; Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Özkan, ilçe protokolü, Samsun İlçe Muhtarlar Derneği Başkanları ve mahalle muhtarları katıldı. Programın ardından Çarşamba Belediyesince yapımı tamamlanan 6 Muhtarlık Hizmet Binasının açılışı gerçekleşti.

“Çarşamba’mız için çalışıyoruz”

Çarşamba için muhtarlar ile birlikte özveriyle çalıştıklarını ifade eden Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Mahallelerimizdeki gözümüz kulağımız muhtarlarımızla bir araya gelerek ilçemize dair istişarelerde bulunduk. 143 mahallemizin tamamında muhtarlarımızla birlikte koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Çarşamba’mızda istihdamı arttırma adına Organize Sanayi Bölgemizde çalışmalarımız sürüyor. İş alımları da başlamış durumda. İlçemizin altyapısını yenilemeye devam ediyoruz. Üstyapı ve yol çalışmalarımızda bir yandan devam ediyor. Bilimden sanata, eğitimden kültüre, istihdama her alanda Çarşamba’mız daha iyisini daha güzelini yapmak için çalışıyoruz.” 

Muhtarlık Hizmet Binaları açıldı

Başkan Doğan, “Muhtarlarımız, vatandaşlarımızla aramızda önemli bir köprü vazifesi görüyor. Gerek tüm mahallelerimize dair bilgi edinmek gerek yapılan faaliyetlerimizi anlatmak amacıyla muhtarlarımızla bir araya gelmeyi değerli buluyoruz. Vatandaşlarımızın muhtarlık hizmetlerine daha kolay erişebilmesini sağlamak adına Muhtarlık Hizmet Binalarının belediyemiz koordinesinde yapım çalışmalarına başladık ve bazılarını tamamlayarak hemşehrilerimizin hizmetine sunduk. Bugün de açılışını gerçekleştirdik. İlçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” diye konuştu. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber