Başkan Deveci mal varlığını yayınladı

Başkan Deveci mal varlığını yayınladı
27.06.2019
246
A+
A-

Samsun’un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, 31 Mart seçimlerinden sonra başkanlık koltuğuna oturduktan sonra beyan ettiği mal varlığını yayınladı.

Samsun’un Atakum İlçe Belediye Başkanı Cemil Deveci, 31 Mart seçimlerinin ardından mal varlığını da kamuoyu ile paylaştı.

Samsun’un Atakum İlçe Belediyesi’nin CHP’li Başkanı Cemil Deveci’nin mal varlığı Ekrem İmamoğlu’nun mal varlığını açıklaması sonrası merak konusu oldu. Cemil Deveci, sosyal medyada bir vatandaşın kendisinden mal varlığını açıklamasını istemesi sonrası, başkanlık koltuğuna oturduktan sonra yaptığı mal varlığı beyanını yayınladı.

Atakum Belediyesine ait internet sitesinde de yer alan Cemil Deveci’nin mal beyanına ait evraklar, kamuoyu ile paylaşıldı. Buna göre Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’nin yaptığı mal bildirimine göre Samsun’un Canik, Atakum, Tekkeköy ilçelerinde 2013 yılından bu yana edindiği tarla, mesken ve arsaların kayıtları bulunuyor. Atakum Belediye Başkanı Deveci’nin mal bildirimine göre Kanada-Londro-Ontaryo’da bir de müstakil evi bulunuyor. Cemil Deveci’nin taşınır mal bildirimine göre 2014 model değeri 180 bin lira olan bir otomobili bulunuyor.

cemil deveci mal varlığı

(SamsunKentHaber)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber