Basın Kuruluşları Yöneticilerinden Rektör Ünal’a Ziyaret

Basın Kuruluşları Yöneticilerinden Rektör Ünal’a Ziyaret
15.09.2021
25
A+
A-

İletişim Başkanlığı Samsun Bölge Müdürü Volkan Toptaş, Anadolu Ajansı Samsun Bölge Müdürü İsa Sansar ve Basın İlan Kurumu Samsun Şube Müdürü Mustafa Bayraktar, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’ı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede, nazik ziyaretinden dolayı konuklarına teşekkür eden Rektör Ünal, kentteki kurum ve kuruluşlarla birlik ve beraberlik içinde iyi bir iş birliği dinamizmi yakaladıklarını belirterek bu süreci devam ettirmek istediklerini vurguladı.

Bölgede faaliyet gösteren basın yayın organlarının haberlerini ve çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Rektör Ünal, yürüttükleri faaliyetleri aktarmak için onlarla belirli zamanlarda basın buluşmaları gerçekleştirerek bir araya geldiklerini ve bu süreci daha ileri seviyeye taşıyacaklarını söyledi. 

OMÜ’nün birçok alanda yaptığı değişim ve gelişime dair hamleler hakkında bilgi veren Rektör Ünal, Üniversite’nin geliştireceği nitelikli projeleri basın yoluyla ulusal ve uluslararası ölçekte tanıtmak ve duyurmak istediklerini dile getirdi.

Ziyaret, kitap hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber