Ayvacık’tan ‘santrale hayır’ imza kampanyası

Ayvacık’tan ‘santrale hayır’ imza kampanyası

Ayvacık Ziraat Odası, ilçe meydanında ‘Santrale Hayır’ imza kampanyası başlatılacak. Başkan Erdal Avcı, “Gelecek nesillerin doğasına, toprağına, havasına, suyuna ihanet etmemek için santrale hayır diyoruz” dedi.

Samsun’un Çarşamba İlçesi Eğercili Mahallesi’nde inşaası başlayan Biyokütle Enerji Santrali için Ayvacık İlçesi’nde Ziraat Odası Başkanlığı’nın öncülüğünde ‘Santrale Hayır’ imza kampanyası başlatılacak.

‘SANTRALE HAYIR’ DİYORUZ
7 Ekim Pazartesi günü Ayvacık Meydanı’nda düzenlenecek olan imza kampanyasına destek vermek isteyen tüm vatandaşları davet eden Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, “Gelecek nesillerin doğasına, toprağına, havasına, suyuna ihanet etmemek için santrale hayır diyoruz. Biyokütle Enerji Santrali bu verimli toprakları yok edecek. Geleceğimizi bizden çalacak. Ayvacıklı, Çarşambalı, Salıpazarılı, Termeli, her kim santrale karşı ise imza kampanyamıza destek versinler. Ayvacık’tan ‘santrale hayır’ sesini gür bir şekilde yükseltelim. Devlet büyüklerimize sesleniyoruz. Geleceğimizi karartmayın” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.