Avrupa Spor Haftası Etkinlikleri Başlıyor

Avrupa Spor Haftası Etkinlikleri Başlıyor
22.09.2023
3
A+
A-

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından düzenlenen ve ülkemiz nüfusunun tamamının spor ve fiziksel aktivite ile projenin bir parçası olması hedeflenen Avrupa Spor Haftası etkinlikleri kapsamında spor ve sağlıklı yaşam konusunda farkındalık oluşturucu çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek.

WhatsApp Image 2023 09 22 at 18.49.35

Çok sayıda farklı spor aktiviteleriyle her yaştan ve statüden bireyi bir araya getirerek hareket bilincini arttıran önemli bir proje olan Avrupa Spor Haftası etkinlikleri İstanbul’da 23 Eylül 2023 Cumartesi günü düzenlenecek etkinliklerle start alacak.

Ekran Alintisi11

Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu Başkanı Kerim Çomoğlu, Avrupa Spor Haftası için çağrıda bulundu. Çamoğlu, “Avrupa Spor Haftası Açılış Töreni 23 Eylül 2023 Cumartesi Saat 17.00’da Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Osman Aşkın Bak‘ın katılımlarıyla Beykoz Sahil Etkinlik Alanında gerçekleştirilecek” açıklaması ile vatandaşları etkinliklere davet etti.

istanbul inovasyon 2023 y

Öte yandan Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu Başkanı Kerim Çomoğlu ve Genel Sekreter Osman Gülen, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu ziyaret ederek Avrupa Spor Haftası kapsamında düzenlenecek BeActive etkinliği hazırlıkları için görüşme gerçekleştirdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.