Artvinliler’den Başkan Zihni Şahin’e tam destek

Artvinliler’den Başkan Zihni Şahin’e tam destek
24.03.2019
A+
A-

Samsun’da Bizim Artvinliler Derneği’nin misafiri olan ve bir plaket takdim edilen Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, “Atakum’u birlikte yöneteceğiz, birlikte başaracağız” dedi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Bizim Artvinliler Derneği’nin ‘Birlik ve Beraberlik Gecesi’ne katıldı. Başkan Şahin, “Bu gece birliğin, beraberliğin, dayanışmanın en güzel anlarını yaşadık. Sevgiyle birlikte yürüyeceğiz. Şehrimizi birlikte yöneteceğiz” dedi.

BAŞKAN ZİHNİ ŞAHİN’E PLAKET

Artvinli hemşehrilerinin yakın ilgi ve büyük sevgi gösterileriyle karşılanan Başkan Zihni Şahin, konuşmasına, “Saygıdeğer dernek başkanımız ve belediye meclis üyemiz sayın Levent Ertürk başkanımıza, kıymetli dernek yönetim kurulu üyelerimize, saygıdeğer Artvinli ve tüm hemşehrilerime en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Bu güzel toplulukla birlikte olmaktan büyük mutluluk ve onur duydum. Benim için çok anlamlı plaketleri için başkanımız ve derneğimize şükranlarımı sunuyorum. Sevgiyle birlikte yürüyeceğiz. Şehrimizi birlikte yöneteceğiz” diyerek başladı.

GÜZELYURT’TA BÜYÜK İLGİ

Başkan Zihni Şahin, Artvinliler Gecesi programının ardından seçim çalışmalarına Güzelyurt Mahallesi’nde devam etti. Programa eski Sağlık Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Dr. Ahmet Demircan, AK Parti İlçe Başkanı Haluk Köksoy, MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu, her 2 partinin yönetim kurulu ve meclis üyesi adayları katıldı.

‘BELEDİYE TESİSLERİ ATAKUMLULAR’INDIR’

Başkan Zihni Şahin, burada hitap ettiği vatandaşlara şunları söyledi:

“Belediyemize ait pek çok tesis var. Başta Kocadağ bölgesinde olmak üzere biz de pek çok sosyal tesis yapacağız. Akvaryum, deniz feneri, kültür ve sanat kompleksi, çocuklarımız için Oyunland, uyumayan dijital Kütüphane, Atakum Global, ATİM, Bilim ve teknoloji merkezi gibi pek çok projemizi Atakumlular’ın hizmetine sunacağız. Tüm tesislerimizi belediye işletecek. Bu tesislerimiz ve projelerimizde çok sayıda insanımıza iş imkanı doğacak. Çalışan personelimiz Atakumlular olacak. Gerekli tüm alışverişleri ise Atakum esnafından yapılacaktır. Her şeyimiz açık ve şeffaf olacaktır. Bu tesisler şahısların değil tüm Atakumlular’ındır. Bu anlayışla insanlarımıza hizmet edeceğim.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.