resim yükle

Ankara Büyükşehir’in uygun fiyatlı et satışına yoğun ilgi

Ankara Büyükşehir’in uygun fiyatlı et satışına yoğun ilgi
15.03.2024
A+
A-

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan ayı boyunca Başkent Marketlerde devam eden uygun fiyatlı et satış uygulaması, Başkentlilerden büyük ilgi görüyor.

featured

Sağlıklı, kaliteli ve hijyenik koşullarda yerli besi hayvanlarından elde edilen et ürünlerine erişimi kolaylaştıran bu uygulama, üçüncü gününde 5 ton 279 kilogram et satışı gerçekleştirdi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı bu hizmet kapsamında, veteriner hekim kontrolünde muayenelerden geçirilen ve kesimi yapılan kırmızı ve beyaz et ürünleri, uygun fiyatlarla Başkent Marketlerinde satışa sunuluyor.

Uygulamanın dördüncü gününde de vatandaşlar yoğun ilgi göstererek, marketlerin kapısında kuyruklar oluşturdu. Ramazan ayı boyunca geçerli olan kilogram fiyatları şu şekildedir: Kasap Köfte: 369 TL, Eko Kıyma: 369 TL, Eko Kuşbaşı: 379 TL, Ayaş Kooperatif Dana Sucuk: 309 TL, Yemeklik Haşlamalık Et: 339 TL.

Bu hizmetten memnuniyetlerini dile getiren Başkentliler, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a teşekkürlerini sunarken, uygulamanın ekonomik koşullarda yardımcı olmasından ve sağlıklı ürünlere erişim sağlamasından duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Uygun fiyatlı et satışı, 7 farklı noktada, 10.00 ile 17.00 saatleri arasında devam edecek. Bu hizmet, hem emeklilere hem de düşük maaşlı vatandaşlara büyük bir kolaylık sağlayarak, Ramazan ayında sofralarını daha sağlıklı ve uygun fiyatlarla donatmalarını sağlıyor

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber