Ali Koç’tan Rasim Ozan Kütahyalı’ya FETÖ çıkışı!

Ali Koç’tan Rasim Ozan Kütahyalı’ya FETÖ çıkışı!
24.05.2022
106
A+
A-

Nagehan Alçı’nın arşivi yeniden gündemde Beyaz TV’de yayınlanan Derin Futbol’a katılan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç 3 Temmuz kumpasında FETÖ’ye destek veren Rasim Ozan Kütahyalı’ya sert çıktı. Yapılan açıklamaların ardından Rasim Ozan Kütahyalı’nın gazeteci eşi Nagehan Alçı’nın arşivi sosyal medyada gündem oldu.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Beyaz TV’de katıldığı Derin Futbol Programı’nda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Ali Koç ile Rasim Ozan Kütahyalı arasında sert tartışmalar yaşandı. Ali Koç programda, FETÖ’nün 3 Temmuz kumpasında örgüte destek veren Rasim Ozan Kütahyalı’yı hedef aldı. Ali Koç, “Rasim Ozan Kütahyalı ne zaman spor yorumcusu oldu? Tam 3 Temmuz sonrası oldu. Mehmet Baransu ile ne hikmetse aynı dönem…” ifadelerini kullandı.

Rasim Ozan Kütahyalı’ya “Aziz Yıldırım’ın adını ağzına alırken besmele çekeceksin. Sen Zekeriya Öz’ün heykelini dikmeye çalışan adamsın” diyerek karşı çıkan Ali Koç, Kütahyalı’nın FETÖ ilişkilerine ise şöyle değindi: “Cumhurbaşkanımıza, devlete göz dikiyorlarsa, senin çok beğendiğin adamlar yüzünden oldu. Kul hakkı yedin. Bu senin alnından silinmeyecek. Bir de koskoca Galatasaray camiasını bağlıyorsun. Aziz Yıldırım’ı yemek isteyenler içerisinde sen de varsın. Ergenekon, Balyoz hepsinde vardın. Bu işin medya ayağının en büyük sözcüsü sendin. İnsanlar yaptıklarıyla sorumludur. Önce FETÖ’yü yücelteceksin, sonra çökerteceksin! Futbolda temizlik lazım. İnşallah Allah senin gibileri de basından temizler.”

NAGEHAN ALÇI’NIN ARŞİVİ AÇILDI
Ali Koç’un Rasim Ozan Kütahyalı’nın FETÖ arşivini açmasının ardından sosyal medyada Nagehan Alçı’nın FETÖ arşivi açıldı. Nagehan Alçı, üç ay önce Cansu Canan Özgen’in 40 programına konuk olmuştu. Cansu Canan Özgen, gözleri dolup sesi titreyerek Nagehan Alçı’ya FETÖ’nün kumpas davaları sürecinde hayatlarını kaybeden Ali Tatar, Kuddusi Okkır, Murat Özenalp, Kaşif Kozinoğlu ve Türkan Saylan’ı hatırlattı. Özgen, “Fetö sanıkları için özgürlük isteyen Nagehan Alçı, hapiste ölen Balyoz ve Ergenekon sanıkları için neden sesini çıkarmadı?” diye sordu.

(odatv4)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.