Akaryakıta yeni zam geldi!

Akaryakıta yeni zam geldi!
02.06.2022
311
A+
A-

Benzin ve motorin fiyatlarıyla ilgili flaş gelişmeler gelmeye devam ediyor.Son yedi ayda %197 zamlanan benzine yeni bir güncelleme daha geliyor. Aynı şekilde motorin fiyatlarında da artış bekleniyor. Zamlar bu gece yarısından itibaren geçerli olacak. Benzinin litre fiyatının 26 liranın üstüne çıkması bekleniyor.

Son dönemde brent petrolün artmasıyla birlikte benzin ve motorin fiyatlarında artışlar yaşanıyor. Bu gece yine akaryakıt fiyatlarına zam bekleniyor. Gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 1 lira 22 kuruş, motorine ise 1 lira 49 kuruş zam bekleniyor.

BENZİN VE MOTORİNE YENİDEN ZAM GELİYOR!
26 TL’Yİ AŞACAK Bu gece gelecek zammın ardından benzin ve motorin fiyatları 26 TL’yi de aşacak. Benzine 1 lira 22 kuruş motorine ise 1 lira 49 kuruş zam gelmesi bekleniyor. Hem dünyada brent petrol fiyatının artması hem de dövizdeki hareketliliklerin sonucunda yüklü güncelleme bekleniyor. AKARYAKIT ZAMMI BU GECE YANSIYACAK Son zamdan önce yapılan araştırmaya göre benzine son 7 ayda yüzde 197, motorine ise yüzde 187 zam gelmişti. Bununla birlikte bu gece gelecek zammın ardından en ucuz benzin – motorin litre fiyatı 26 TL’yi de aşacak.

(Mynet)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.