AK Parti Samsun İl teşkilatı vatandaşlarla buluştu

AK Parti Samsun İl teşkilatı vatandaşlarla buluştu
29.12.2021
44
A+
A-

AK Parti Samsun İl Teşkilatı, 17 ilçede saha çalışmalarına hız verdi. AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve teşkilat mensupları, bir yandan parti çalışmaları ve esnaf ziyaretlerinde bulunurken diğer taraftan da Türkiye Ekonomi Modeli ve yapılan hizmetleri vatandaşlara anlatıyor. 2023 hedefleri doğrultusunda yoğun mesai harcayan Başkan Aksu ve ekibi, dur durak bilmeden çalışmalarına devam ederken tüm ilçelerde vatandaşlarla buluşma gerçekleştirildi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Türkiye Ekonomi Modeli’nin kapsamının yanı sıra, gelecek vizyonu ve 19 yılda yapılan çalışmaların yer aldığı “Yatırm, istihdam, üretim, ihracat ve büyüme” başlıklarıyla hazırlanan bröşürler, AK Parti Samsun İl Teşkilatı, ilçe teşkilatları, kadın kolları, gençlik kolları ve meclis üyeleri tarafından 17 ilçede mahalle, sokak, pazarlar ve iş yerleri ziyaret edilerek vatandaşlara ulaştırıldı. Çalışma kapsamında şehrin her noktasında 250 bin adet broşür vatandaşlara dağıtıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve Başkan Aksu da çalışmalara bizzat katılarak vatandaşlarla bir araya geldiler, üye çalışmalarının yapıldığı stand ziyaretinde bulundular.

Vatandaşlarla daima gönül gönüle, omuz omuza olduklarını vurgulayan Başkan Aksu, “Esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Türkiye Ekonomi Modeli ve hizmetlerimizi vatandaşlarımıza aktarıyor, sohbet ediyoruz. 2002 yılından bu yana milletimizin büyük desteğiyle Türkiye’yi aydınlık bir geleceğe ulaştırmak için kararlılıkla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde güzel ülkemiz ve her bir ferdi bizim için çok değerli olan milletimiz için çok büyük yatırımlar yaptık, reformlar hayata geçirdik, hizmette hep daima ileri anlayışımızda hız kesmedik. 19 yıldır hizmet aşkıyla sürdürdüğümüz çalışmalara bugün de gece gündüz devam ediyoruz. 2023 hedeflerimiz doğrultusunda tüm Türkiye’deki teşkilatlarımızda olduğu gibi Samsun’da da yoğun çalışma içerisindeyiz. Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz, Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarımız, ilçe başkanlarımız, kadın ve gençlik kollarımız, meclis üyelerimiz ve teşkilatımızın her bir mensubu ile sahada, yoğun mesai içerisindeyiz. Samsun kararlı, teşkilatımız hazır” dedi.

Türkiye’nin ekonomi politikasında tarihî bir değişim başlattıklarını da ifade eden Başkan Ersan Aksu, “Yeni ekonomi modeliyle
yatırım, istihdam, üretim, ihracata dayalı bir politikaya yöneldik. Tüm engelleme çalışmalarına ve ekonomik tehditlere rağmen kendi politikamızı uygulamaktan taviz vermedik. İnşallah kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz ve ülkemiz daha güçlü seviyeye gelecektir. Milletimizin ve ülkemizin yarınları için ne gerekiyorsa çalışmalarımıza kararlı bir şekilde devam ediyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.