Site Rengi

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman’dan Skandal Paylaşımlar

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman’dan Skandal Paylaşımlar
14.12.2018
37
A+
A-

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, sosyal medya paylaşımlarında; Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın Samsun programına iştirak eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’i yok saydı.

Karaduman, AK Parti’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir’i ise ‘başkan’ olarak sundu.AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman sosyal medyada skandal paylaşımlara imza attı.

Gün içinde gerçekleştirilen ziyaretleri sosyal medyadan paylaşan Karaduman, paylaştığı fotoğraflarda yer almasına rağmen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’in adını anmadı. Zihni Şahin’i yok saymakla kalmayan Karaduman AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir’i de ‘başkan’ olarak niteleyerek ikinci bir gafa imza attı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’la birlikte gerçekleştirilen ziyaretleri sosyal medyada paylaşarak kamuoyuna bilgilendirme yapan AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman skandal ifadelerle dolu paylaşımlarda bulundu. Bakan Varank’ın programlarında hazır bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’den hiç bahsetmeyen Karaduman henüz adaylık aşamasındaki Mustafa Demir’i ise Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ilan etti.

Aynı yok saymayı ve yanlış ifadeleri ard arda yaptığı paylaşımlarda sürekli tekrarlayan Karaduman’ın bu tavrı, kullanılan ifadelerin hata ile değil bilinçli olarak seçildiği şeklinde yorumlandı.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.