Adem güney Samsun İl Başkanlığı iddialarını yalanladı

Adem güney Samsun İl Başkanlığı iddialarını yalanladı
27.04.2019
60
A+
A-

AK Parti eski İl başkanlarından Av. Adem Güney sosyal medya ve bazı internet haber sitelerinde kendisi ile ilgili Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı belirtilen partinin Samsun Kurucu İl Başkanı olacağı iddialarının yayınlanması üzerine açıklamada bulundu.
Av. Adem Güney iki gündür kendisi ile ilgili sosyal medya ve bazı haber sitelerinde yayınlanarak ortaya atılan iddialar üzerine açıklamalarda bulundu.

Güney yaptığı açıklamada “Hakkımda bazı internet haber sitelerinde ve sosyal medyada çıkan dedikoduların hepsi yalandır. Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı iddia edilen partiye Samsun İl Başkanı olarak benim seçildiğime dair haberlerin hepsi gerçek dışıdır. Eski Başbakanımız Ahmet Davutoğlu beni aramamış ve böyle bir talepte de bulunmamıştır. Bu hususta yazılan ve yapılan haberlerin hepsi tamamen gerçek dışıdır. Ayrıca bu haberleri yapan basın mensubu arkadaşlar konu ile ilgili beni aramayarak bana iddialarla ilgili hiçbir şey sormadılar. Benimle görüşmeden ve benden teyit almadan hakkımda bu tarz asılsız ve mesnetsiz haber yapanlar ile dedikodu üretenler hakkında hukuki süreç başlatacağımızın bilinmesini isterim” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.